Module Weight Analyst (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Custom
hu: Egyéni

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Zero
hu: Zéró

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Contrib
hu: Közösségi
