Module Weight Analyst (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Custom
id: Tersuai

en: Dependencies
id: Dependensi
