Module Weight Analyst (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Custom
it: Personalizzato

en: Origin
it: Origine

en: Dependencies
it: Dipendenze
