Module Weight Analyst (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Origin
kn: ಮೂಲ
