Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Custom
ru: Собственная

en: Origin
ru: принадлежность

en: Zero
ru: Ноль

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Negative
ru: Негатив
