Module Weight Analyst (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Custom
sv: Anpassad

en: Origin
sv: Ursprung

en: Dependencies
sv: Beroenden
