Modules Info (1.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Modules
ru: Модули

en: Issues
ru: Задачи

en: Custom
ru: Собственная

en: module
ru: модуль

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: modules
ru: Модули

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
