Modules Info (1.0.4) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Id
bg: Номер

en: module
bg: модул
