Modules Info (1.0.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Modules
he: רכיבים

en: Custom
he: מותאם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
