Modules Info (1.0.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Modules
ro: Module

en: Custom
ro: Personalizat

en: module
ro: modul

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
