Modules Info (1.0.5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Version
tr: Sürüm

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Modules
tr: Modüller

en: Issues
tr: Konular

en: Custom
tr: Özel

en: module
tr: eklenti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
