Modules Info (1.0.7) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
