Modules List (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Version
ro: Versiune

en: Path
ro: Cale

en: N/A
ro: N/D

en: Module Name
ro: Denumirea modulului

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Filter modules
ro: Module de filtrare

en: Filter by name or description
ro: Filtrați după nume sau descriere
