Modules List (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: إدارة

en: Version
ar: النسخة

en: Path
ar: المسار

en: N/A
ar: غير موجود

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
