Modules List (1.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Version
az: Versiya

en: Path
az: Yol

en: N/A
az: Yox

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Filter modules
az: Filtr modulları
