Modules List (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
