Modules List (1.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Version
ca: Versió

en: Path
ca: Camí

en: N/A
ca: No aplica

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Filter modules
ca: Filtra els mòduls

en: Filter by name or description
ca: Filtra per nom o descripció

en: Modules installed
ca: Mòduls instal·lats
