Modules List (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Version
cs: Verze

en: Path
cs: Cesta

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Filter modules
cs: Filtrovat moduly

en: Filter by name or description
cs: Filtrovat podle jména nebo popisu
