Modules List (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Version
fi: Versio

en: Path
fi: Polku

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Filter modules
fi: Suodata moduuleja
