Modules List (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Version
he: גירסה

en: Path
he: מיקום

en: N/A
he: -ללא-

en: Module Name
he: שם מודול

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Filter by name or description
he: סינון לפי שם או תיאור
