Modules List (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Version
hi: संस्करण

en: Path
hi: मार्ग

en: N/A
hi: एन / ए
