Modules List (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Version
hu: Verzió

en: Path
hu: Útvonal

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Filter modules
hu: Modulok szűrése

en: Filter by name or description
hu: Szűrés név vagy leírás alapján
