Modules List (1.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Version
it: Versione

en: Path
it: Percorso

en: N/A
it: N/D

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: Filter modules
it: Filtrare i moduli

en: Filter by name or description
it: Filtra per nome o descrizione
