Modules List (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Version
km: កំណែ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: N/A
km: គ្មាន
