Modules List (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Version
lt: Versija

en: Path
lt: Kelias

en: N/A
lt: N/D

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą
