Modules List (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Version
lv: Versija

en: Path
lv: Ceļš

en: N/A
lv: N/P

en: Filter by name or description
lv: Filtrēt pēc nosaukuma vai apraksta
