Modules List (1.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Version
nl: Versie

en: Path
nl: Pad

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Filter modules
nl: Modules filteren

en: Release Date
nl: Uitgiftedatum

en: Filter by name or description
nl: Filter op naam of beschrijving

en: Modules installed
nl: Geïnstalleerde modules
