Modules List (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Version
ru: Версия

en: Path
ru: Путь

en: N/A
ru: Н/Д

en: Module Name
ru: Имя модуля

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Filter modules
ru: Фильтр модулей

en: No description available
ru: Нет доступного описания

en: Filter by name or description
ru: Фильтровать по названию или описанию

en: Modules installed
ru: Установленные модули
