Modules List (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Version
sk: Verzia

en: Path
sk: Cesta

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Filter by name or description
sk: Filtrovanie na základe názvu alebo popisu
