Modules List (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
