Modules List (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Version
vi: Phiên bản

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
