Modules List (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Path
fr: Chemin

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Filter modules
fr: Filtrer les modules

en: Release Date
fr: Date de version

en: Filter by name or description
fr: Filtrer selon le nom ou la description

en: Modules installed
fr: Modules installés
