Modules List (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Version
is: Útgáfa

en: Path
is: Slóð

en: N/A
is: Á ekki við

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
