Modules List (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Version
pl: Wersja

en: Path
pl: Ścieżka

en: N/A
pl: niedostępne

en: Module Name
pl: Nazwa modułu

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Filter modules
pl: Filtruj moduły

en: Filter by name or description
pl: Filtruj według nazwy lub opisu
