Modules List (1.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Path
sv: Sökväg

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Filter modules
sv: Filtreringsmoduler

en: Filter by name or description
sv: Filtrera på namn eller beskrivning
