Modules weight (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
