Modules weight (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Development
am: ልማት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም
