Modules weight (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: disabled
de: deaktiviert

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Activated
de: Aktiviert

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: activated
de: aktiviert

en: Package
de: Paket

en: About
de: Über

en: Configuring the module
de: Modul konfigurieren

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Machine Name
de: Systemname
