Modules weight (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
