Modules weight (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
