Modules weight (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
