Moksu Theme (1.0.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Header
cs: Hlavička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
