Mollie for Drupal (2.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Method
af: Metode
