Mollie for Drupal (2.1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
