Mollie for Drupal (2.1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Mode
cy: Modd

en: Method
cy: Dull

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Context
cy: Cyd-destun
