Mollie for Drupal (2.1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
