Mollie for Drupal (2.1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.
