Mollie for Drupal (2.1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.
