Mollie for Drupal (2.1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
