Mollie for Drupal (2.1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Missing
ps: ورك
